Praca psychodietetyczna polega na rozumieniu jak wielu schematom podlegamy i nauczeniu się jak znaleźć własną drogę zdrowotną – taką z którą czujemy spójnie i swobodnie.

Pracuję w sposób nieszablonowy. Z prostego powodu: ile osób na świecie tyle poglądów, preferencji i możliwości. Moim zadaniem nie jest obrócenie Twojego życia do góry nogami zmieniając wszystko – jestem po to by je uporządkować w sferze odżywiania.

Nie narzucam sztywnych reguł dzieląc jedzenie na zakazane czy wskazane, nie rozliczam z kalorii. Edukuje, rozmawiam, daje wskazówki i propozycje, które mają wykształcić w Tobie samodzielną umiejętność radzenia sobie żywieniowo w różnych sytuacjach 

Każde spotkanie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Konsultacja jest połączeniem edukacji żywieniowej z pracą nad wybranym tematem psychodietetycznym dobieranym w zależności od potrzeb na daną sytuację.

Jeśli istnieje potrzeba i chęć zawsze mogę przeprowadzić analizę składu ciała wraz z omówieniem pod kątem nie tyle cyferek co kondycji organizmu.

Konsultacje psychodietetyczne wymagają wspólnego działania i szczerości dlatego ważne jest abyś czuła się komfortowo i jak najbardziej swobodnie. Działam elastycznie i mobilnie – mogą przyjechać do siebie, spotkać się online, na spacerze czy w kawiarni:)

Nie jesteś pewna czy to dla Ciebie? Potrzebujesz więcej informacji?

Zobacz jak wygląda pierwsza wizyta.

Zawsze możesz napisać lub zadzwonić i opisać swoją historię.

Powiem Ci w jaki sposób mogę Ci pomóc oraz jak widzę naszą współpracę:)