Każdy ma swoją historię, niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju. Uwielbiam słuchać tych historii, które w jakimś momencie życia doprowadzają do naszego spotkania.

Cześć,

Skoro tu jesteś i to czytasz to myślę, że chcesz mnie trochę poznać… więc:

Mam na imię Gosia i jestem dietetykiem, psychodietetykiem, a od niedawna również psychopedagogiem.

Czerpie ogromną radość i satysfakcję z tego, że mogą być częścią procesu zmian u innych ludzi. Staram się pokazać, że  w świecie odżywiania jest wiele możliwości i każdy jest w stanie znaleźć dla siebie najlepszą.

Jestem zdania, że już za długo panuje przeświadczenie, że tylko jedna dieta jest słuszna, jedzenie dzieli się na „dobre i złe” i istnieje tylko jeden kanon piękna.

Obalmy te mity!

Wierzę w to, że edukacja zdrowotna w tym żywieniowa jest kluczem do poprawy jakości życia. Dlatego staram się dużo tłumaczyć w przystępny sposób:

co? jak? dlaczego? i co z tego wynika dla Ciebie. Uważam, że im więcej wiesz tym zwiększa się motywacja i świadome działanie.

Prywatnie: nieskromnie nazwę się malarką, która nie może się zdecydować czy woli akryle czy akwarele. Uwielbiam chodzić boso po lesie, maniakalnie czytam i nie wyobrażam sobie seansu filmowego bez chipsów.

Nie lubię trzymać się utartych schematów. Uwielbiam różnorodność.