To co jesz wpływa bezpośrednio na stan Twojego zdrowia, samopoczucia, poziomu energii.


Jeśli chcesz dowiedzieć się jak Twoje obecne nawyki żywieniowe wpływają na Twoje codzienne funkcjonowanie wypełnij harmonogram, a ja objaśnię Ci w krótkich zdaniach konsekwencje Twoich wyborów.

Co musisz zrobić:

1. Pobierz i uzupełnij harmonogram posiłków z minimum 3 dni.

– Wypisz co jadłaś, o jakich godzinach (jeśli orientujesz się w gramaturze to super, jeśli nie możesz na „oko” opisać swoje porcje).
– uwzględnij podjadanie – czy podjadasz? Co podjadasz? Czy podjadasz o konkretnych godzinach, czy jest to raczej chaotyczne,
– jeżeli jesteś świadoma uczuć, które towarzyszą Ci podczas posiłków, albo które pojawiają się przed w trakcie lub po podjadaniu – warto, abyś o tym wspomniała np. w uwagach,

Pamiętaj, że im bardziej szczegółowo opiszesz swój dzień tym więcej będę w stanie powiedzieć o Twoich zwyczajach.
2. Harmonogram wyślij na adres gabinet@psychodietetyczka.pl
3. Daj mi parę dni na odpowiedź zwrotną, w której zinterpretuje Twoje nawyki żywieniowe.

Ważne: Interpretacja jest wstępna i bardzo ogólna, ma za zadanie uświadomić Ci, jakie konsekwencje wynikają z Twojego sposobu żywienia. To tylko cześć obrazu Twojego stanu zdrowotnego.

Do całości niezbędne jest przeprowadzenie pełnego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, często dodatkowych badań lub informacji o lekach, które przyjmujesz na co dzień.
Nic nie jest w stanie zastąpić rozmowy, w której trakcie czasem dopiero po wielu wymienionych zdaniach dochodzi się do źródła problemu psychodietetycznego.

Być może będzie to Twój pierwszy krok do wprowadzenia zmian, dzięki którym poczujesz się lepiej.